Що таке ранкова зустріч?

Безымянный

Ранкова зустріч – це захоплюючий спосіб розпочинати кожен день, створювати сильне почуття співтовариства та встановлювати дітей для успіху соціально та академічно.

Щоранку учні та вчителі збираються разом у колі протягом двадцяти – тридцяти хвилин і взаємодіють один з одним за чотирма цілеспрямованими компонентами:

Читати далі

Advertisements
Оприлюднено в #вчителям, Інформація для батьків, Поради батькам, Реформа освіти | Залишити коментар

Оприлюднили графік проведення ЗНО-2019

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Документ описує основні етапи ЗНО і містить розклад тестувань з усіх предметів.

Реєстрація учасників ЗНО триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Додаткового періоду для перереєстрації не передбачено, тож змінювати дані можна буде тільки до 25 березня.

Читати далі

Оприлюднено в ДПА, ЗНО | Залишити коментар

ПРОБНЕ ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Читати далі

Оприлюднено в Без рубрики, ЗНО | Залишити коментар

ДПА У ФОРМІ ЗНО

У 2019 році як оцінки за ДПА для випускників старшої школи закладів загальної середньої освіти буде зараховано результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (наказ Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931«Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»):

1) українська мова і література (українська мова);

2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором випускника;

3) навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, французька, мови, біологія, географія, фізика, хімія).

 

Читати далі

Оприлюднено в ДПА, ЗНО | Залишити коментар

ОСНОВНЕ ПРО ЗНО-2019

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, 2019 року для вступу до закладів вищої освіти зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років. З англійської, іспанської, німецької та французької мов прийматимуть результати 2018 та 2019 років.

Читати далі

Оприлюднено в ДПА, ЗНО | Залишити коментар

Для учнів 5 класів (інформатика)

Інформатика – підручник 5 клас Ривкінд 2016

Оприлюднено в 5 клас | Залишити коментар

Для учнів 8-А класу

Практична робота №5

зразок

Оприлюднено в 8 клас | Залишити коментар

ТОП-30 порад батькам школярів молодших класів

Snymok-1-624x364

  1. Любіть дитину, частіше обіймайте її.
  2. Розмовляйте з дитиною, розвивайте її мовлення. Знаходьте радість у спілкуванні. Цікавтеся справами та проблемами дитини.
  3. Розвивайте дитину: заохочуйте до малювання, розфарбовування, вирізання, наклеювання, ліплення. Обов’язково привчайте дитину до звички читати книжки щодня.

Читати далі

Оприлюднено в Інформація для батьків, Поради батькам, Реформа освіти | Залишити коментар

Що робити, якщо твою дитину ображають інші діти?

rebenka-draznyat-625x468

Твій малюк став об’єктом цькування однолітків? Ситуацію можна виправити, адже ти – поруч з ним! Дитина часто приходить зі школи або дитячого садка в пригніченому настрої, сльозах і навіть саднах: однолітки обрали мішенню для дотепів і злих жартів. Перше твоє бажання – грудьми стати на захист свого малюка. Але не зробиш ти йому тільки гірше?

Читати далі

Оприлюднено в Інформація для батьків | Залишити коментар

Дитину дражнять у школі: чого робити не потрібно?

Батькам важливо допомогти впоратися з кривдником, особливо, якщо ваш малюк сором’язливий від природи і не може сама за себе постояти. Інакше колектив дитина почне сприймати як місце, де її можуть обзивати, знущатися. Надалі це позначиться на дитячій самооцінці, на стосунках з іншими дітьми, настрої, і в один зовсім не прекрасний день житина відмовиться йти в школу або дитячий сад. Дізнавшись, що кривдять малюка, відразу хочеться прийняти радикальні методи, але деякі речі робити не варто. Що саме?

Читати далі

Оприлюднено в Інформація для батьків | Залишити коментар