II етап олімпіади з інформаційних технологій-2017

PC150737.jpgВідбувся II етап олімпіади з інформаційних технологій. Олімпіада проходила одночасно в 5 закладах (Шпанівський НВК «школа-сад», Квасилівський НВК “школа-ліцей”, Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст., Зорянський НВК «школа-гімназія», Клеванський НВК «школа-ліцей»).

Читати далі

Advertisements
Оприлюднено в Методична робота | Залишити коментар

Кращі знавці історії-2017

539_n12 грудня 2017р. в Зорянському НВК учні 8-х класів змагалися, щоб визначити кращих знавців історії. Перемогу здобули учні 8-А. Щиро вітаю! Ви – молодці! Учням 8-Б класу дякую за активну участь в КВК та бажаю перемог у майбутньому!

Читати далі

Оприлюднено в Методична робота | Залишити коментар

Робототехніка – це цікаво)))

Сьогодні знову в цьому переконалися учні Зорянського НВК “школа-гімназія” та вихованці Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості, відвідавши майстер-клас Комп’ютерної академії “ШАГ”

Читати далі

Оприлюднено в Гурткова робота | Залишити коментар

Військово-патріотичне виховання

2395_nДля учнів Зорянського НВК “школа-гімназія” в рамках виконання заходів програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України було проведено екскурсію до військової частини.

Читати далі

Оприлюднено в Виховна робота | Залишити коментар

Відзначення Дня Української армії-2017

3836_nЗ нагоди відзначення Дня Української армії пластуни- новаки Зорянського НВК “школа-гімназія” взяли участь у змаганнях із стрільби. Юні новаки вперше тримали зброю в своїх руках.

Читати далі

Оприлюднено в Виховна робота, Гурткова робота | Залишити коментар

Висловлюємо щиру подяку)))

Адміністрація Зорянського НВК “школа-гімназія” висловлює щиру подяку генеральному директору групи компаній “VITAGRO” Лабазюку Петру Петровичу за надану спонсорську допомогу-овочі для харчування дітей.

Результат пошуку зображень за запитом "vitagro"

Оприлюднено в Без рубрики | Залишити коментар

Вітаємо з III місцем))))

Вітаємо наймолодшого учасника обласного конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій Мисковця Романа, учня Зорянського НВК “школа-гімназія” та вихованця гуртка “Робототехніка” РЦДЮТ (учитель Галабурда Т.О.), що виборов III місце в номінації “Програмування”)))) А це лише початок))) Покладаємо великі надії на юного програміста)

Світлина від Тетяни Галабурди.

Підсумковий наказ проведення обласного конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій – pids.IT-17, підс-Центр конкурс ІТ 2017

Оприлюднено в Гурткова робота | Залишити коментар

0195_nВ рамках тижня психології 29 листопада 2017 року у Зорянському НВК відбулася зустріч з представниками поліції: інспектором ювенальної поліції Рівненського району майором Давидюк Н.М.

Читати далі

Оприлюднено в Виховна робота | Залишити коментар

Всесвітній день боротьби зі СНІДом-2017

96235_nВсесвітній день боротьби зі СНІДом щорічно відзначається по всьому світі
1 грудня. Цей День став одним з найважливіших міжнародних днів, пов’язаних з питаннями охорони здоров’я та однією з ключових можливостей підвищення інформованості, гідної пам’яті загиблих від хвороби, і можливості відзначити такі досягнення, як розширення доступу до лікування та заходів з профілактики.

Читати далі

Оприлюднено в Виховна робота | Залишити коментар

В Зорянському НВК триває тиждень психології…

6069_nСоціальний педагог Шаріпо А.В. організувала акцію “Молодь проти наркотиків, алкоголю, тютюнопаління, за здоровий спосіб життя”.
Адміністрація школи, учні, вчителі, техпрацівники із задоволенням взяли участь у формуванні фізичного та психічного здоров’я. За активність усі отримали шматочки гарного настрою.

Читати далі

Оприлюднено в Виховна робота | Залишити коментар